logo

Agenda

oktober,
2020
27 oktober 2020
Maa Din woe Don Vri zat zon
28 29 30 1 Thursday, 1 October 2020 2 Friday, 2 October 2020 3 Saturday, 3 October 2020 4 Sunday, 4 October 2020
5 Monday, 5 October 2020 6 Tuesday, 6 October 2020 7 Wednesday, 7 October 2020 8 Thursday, 8 October 2020 9 Friday, 9 October 2020 10 Saturday, 10 October 2020 11 Sunday, 11 October 2020
12 Monday, 12 October 2020 13 Tuesday, 13 October 2020 14 Wednesday, 14 October 2020 15 Thursday, 15 October 2020 16 Friday, 16 October 2020 17 Saturday, 17 October 2020 18 Sunday, 18 October 2020
19 Monday, 19 October 2020 20 Tuesday, 20 October 2020 21 Wednesday, 21 October 2020 22 Thursday, 22 October 2020 23 Friday, 23 October 2020 24 Saturday, 24 October 2020 25 Sunday, 25 October 2020
26 Monday, 26 October 2020 27 Tuesday, 27 October 2020 28 Wednesday, 28 October 2020 29 Thursday, 29 October 2020 30 Friday, 30 October 2020 31 Saturday, 31 October 2020 1

Tijdstippen waarop de oudheidkamer en de winkel voor publiek zijn geopend.

Gegevens over exposities en tijdstippen waarop deze voor publiek toegankelijk zijn.

Regelmatig organiseert de Historische Vereniging Zwijndrecht lezingen en workshops over uiteenlopende thema's. Op deze pagina ziet u een overzicht van komende activiteiten.

In het eerste kwartaal van een kalenderjaar organiseert de Historische Vereniging Zwijndrecht wintervoorleesavonden over uiteenlopende thema's. Op deze pagina ziet u een overzicht van komende activiteiten.

Data en tijdstippen waarop De Vergulde Swaen is geopend voor studie naar persoonlijke interesses (bijvoorbeeld genealogie).

Gegevens over door de HVZ georganiseerde externe evenementen, dan wel waaraan door de HVZ wordt deelgenomen.

Algemene en Bijzondere Ledenvergaderingen

Toon evenementen van alle categorieën


Openingstijden

Woensdag en zaterdag
10.00 - 16.00 uur

Zondag
14.00 - 17.00 uur

Buiten deze tijden alleen op afspraak

Bezoekadres

De Vergulde Swaen

Historische Vereniging Zwijndrecht
Rotterdamseweg 53-55
3332 AC Zwijndrecht


Google Maps

Contact

E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Telefoon
(078) 612 5681

Alleen tijdens openingsuren

Menu