logo

Agenda

december,
2020
december 2020
Maa Din woe Don Vri zat zon
30 1 Tuesday, 1 December 2020 2 Wednesday, 2 December 2020 3 Thursday, 3 December 2020 4 Friday, 4 December 2020 5 Saturday, 5 December 2020 6 Sunday, 6 December 2020
7 Monday, 7 December 2020 8 Tuesday, 8 December 2020 9 Wednesday, 9 December 2020 10 Thursday, 10 December 2020 11 Friday, 11 December 2020 12 Saturday, 12 December 2020 13 Sunday, 13 December 2020
14 Monday, 14 December 2020 15 Tuesday, 15 December 2020 16 Wednesday, 16 December 2020 17 Thursday, 17 December 2020 18 Friday, 18 December 2020 19 Saturday, 19 December 2020 20 Sunday, 20 December 2020
21 Monday, 21 December 2020 22 Tuesday, 22 December 2020 23 Wednesday, 23 December 2020 24 Thursday, 24 December 2020 25 Friday, 25 December 2020 26 Saturday, 26 December 2020 27 Sunday, 27 December 2020
28 Monday, 28 December 2020 29 Tuesday, 29 December 2020 30 Wednesday, 30 December 2020 31 Thursday, 31 December 2020 1 2 3

Tijdstippen waarop de oudheidkamer en de winkel voor publiek zijn geopend.

Gegevens over exposities en tijdstippen waarop deze voor publiek toegankelijk zijn.

Regelmatig organiseert de Historische Vereniging Zwijndrecht lezingen en workshops over uiteenlopende thema's. Op deze pagina ziet u een overzicht van komende activiteiten.

In het eerste kwartaal van een kalenderjaar organiseert de Historische Vereniging Zwijndrecht wintervoorleesavonden over uiteenlopende thema's. Op deze pagina ziet u een overzicht van komende activiteiten.

Data en tijdstippen waarop De Vergulde Swaen is geopend voor studie naar persoonlijke interesses (bijvoorbeeld genealogie).

Gegevens over door de HVZ georganiseerde externe evenementen, dan wel waaraan door de HVZ wordt deelgenomen.

Algemene en Bijzondere Ledenvergaderingen

Toon evenementen van alle categorieën


Openingstijden

Woensdag en zaterdag
10.00 - 16.00 uur

Zondag
14.00 - 17.00 uur

Buiten deze tijden alleen op afspraak

Bezoekadres

De Vergulde Swaen

Historische Vereniging Zwijndrecht
Rotterdamseweg 53-55
3332 AC Zwijndrecht


Google Maps

Contact

E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Telefoon
(078) 612 5681

Alleen tijdens openingsuren

Menu